W Zbęchach w niedzielę wystartowało 124 miłośników KOP-a [FOTO]

Andrzej Rajewicz
W Zbęchach w niedzielę wystartowało 124 miłośników KOP-a
W Zbęchach w niedzielę wystartowało 124 miłośników KOP-a KSKS
Turnieje kopa sportowego w czasie festynu „Wianki w Zbęchach”, to już tradycja. W niedzielę rywalizowało 124 zawodników.

W niedzielę 8 lipca pod namiotem w Centrum Rekreacji i Wypoczynku w Zbęchach odbył się III Letni Turniej w kopa sportowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Krzywiń, rozgrywany w ramach festynu ‚Wianki” W turnieju uczestniczyło 124 zawodników, w tym 4 panie.

Turniej wygrał Jerzy Cieślak z Kościana, który zgromadził 18 punktów dużych i 89 małych zdobywając puchar ufundowany przez burmistrza gminy Krzywiń Jacka Nowaka. Drugie miejsce zajął Aleksander Majsnerowski z Jutrosina odbierając w nagrodę puchar v-ce burmistrza gminy Krzywiń Bartosza Kobusa. Trzecie miejsce zajął Zdzisław Kaźmierczak z Kluczewa, który otrzymał puchar przewodniczącej rady miejskiej Krzywinia Krystyny Motławskiej.

Kategorię kobiet wygrała Barbara Skórzewska z Kobylnik odbierając puchar ufundowany przez sołtysa wsi Zbęchy Zbigniewa Zielińskiego. W klasyfikacji indywidualnej pierwsza trójka otrzymała puchary, a dla 30 najlepszych zawodników organizatorzy przygotowali nagrody. Nagrodę ufundowaną przez sołtysa otrzymał także najstarszy zawodnik turnieju Leonard Majchrzak z Kobylina. Puchary i nagrody wręczał Zbigniew Zieliński sołtys wsi Zbęchy.