Czwarty remis PKS

Łukasz Kaczmarek
Daniel Nowak - LeszczynskiSport.pl
W zaległym meczu 3 kolejki IV ligi grupy południowej, PKS Racot zremisował na własnym boisku z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski 1:1.

Gospodarze bardzo chcieli odnieść pierwsze zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach. Sztuka ta się nie udała, choć było blisko. Racocianie zanotowali kolejny, już czwarty remis w sezonie.

Jako pierwsi do siatki trafili goście. W 35. minucie na listę strzelców wpisał się Maciej Mikulski. Miejscowi zdołali odpowiedzieć tuż przed przerwą za sprawą trafienia Bartosza Pudlickiego. Po pierwszej połowie mieliśmy zatem 1:1. W drugiej części, żadna z drużyn nie zdołała przechylić szali na swoją korzyść i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Obecnie, podopieczni Dawida Dominiczaka mają na swoim koncie 4 oczka i zajmują jedenaste miejsce w tabeli. Szansa na podreperowanie dorobku w najbliższą sobotę 2 września. PKS zmierzy się na wyjeździe z Kanią Gostyń. Początek zawodów o godzinie 16:00.