Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Mecz Tęcza Kościan - LKS OSiR Komprachcice, czwarta porażka Tęczy

Anna Szklarska-Meller
Mecz Tęcza Kościan - LKS OSiR Komprachcice
Mecz Tęcza Kościan - LKS OSiR Komprachcice A.Szklarska-Meller
Mecz Tęcza Kościan - LKS OSiR Komprachcice kibicom gospodarzy nie mógł się podobać. O ile pierwsza połowa dawała nadzieję, że zawodnicy Tęczy zaczną odrabiać straty, w drugiej było już tylko gorzej.

Mecz Tęcza Kościan - LKS OSiR Komprachcice od początku nie układał się po myśli gospodarzy. W 18 minucie spotkania na tablicy wyników pojawił się remis 10:10. Wydawało się wówczas, że zawodnicy Tęczy uznali, iż to dobry moment na rozpoczęcie zdobywania przewagi nad zespołem z Komprachcic. Udawało się to jednak tylko do 26 minuty meczu. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 14:15 dla Komprachcic.

W drugiej części spotkania nie było już mowy o zdobywaniu przewagi nad drużyną gości. LKS OSiR Komprachcice dominował na boisku, bezwzględnie wykorzystując wszystkie błędy gospodarzy. Kolejnego gola udało się Tęczy zdobyć dopiero w 38 minucie meczu. Potem było jeszcze gorzej, przewaga zespołu z Komprachcic rosła, podczas gdy bramkowy dorobek Tęczy prawie się nie zmieniał. Dopiero w ostatnich minutach mecz gospodarze nieco się zmobilizowali.

Wynik meczy Tęczy Kościan z LKS OSiR Komprachcice to 22:35. Była to czwarta porażka Tęczy. - Spodziewaliśmy się ciężkiego spotkania, bo Tęcza to klub z tradycjami, tym bardziej cieszę się z wyniku. Piłka ręczna to gra dla "walczaków", a podczas tego spotkania nasi przeciwnicy właściwie nie tworzyli zespołu - podsumowuje Mirosław Nawrocki, trener LKS OSiR Komprachcice.

Trener Tęczy Wojciech Hanyż tym razem powodów do zadowolenia nie miał. - Było beznadziejnie. Pozostaje tylko przerosić kibiców, że musieli to oglądać. Nie może być tak, że dystans do przeciwnika się powiększa, a w naszej drużynie jest jeden zawodnik, który chce walczyć. Graliśmy u siebie i nie potrafiliśmy wykorzystać tego atutu. Mam nadzieję, że do kolejnego spotkania 9 listopada zespół zdoła się podnieść.

Podczas meczu Tęcza Kościan - LKS OSiR Komprachcice bramki dla gospodarzy zdobywali: Dawid Nowak (7), Piotr Stelmasik (6), Maciej Bąkowski (5), Tomasz Piątek (2), Adam Żurek i Bartosz Wolny (po 1). Gole dla gości rzucali: Maciej Nawrocki (8), Krzysztof Juros (7), Tomasz Juros, Marcel Ungier, Mariusz Sękowski i Jarosław Bus (po 5). Za dwa tygodnie w ósmej kolejce drugoligowych rozgrywek Tęcza Kościan zagra z drużyną z Obornik Wielkopolskich.