Pierwsza porażka w sezonie

Victoria Ostrzeszów
Pierwszej porażki w tym sezonie doznali piłkarze Obry 1912. Kościaniacy przegrali na wyjeździe z Victorią Ostrzeszów 0:2.

Po świetnej grze i remisie na własnym boisku z silną Victorią Września, apetyty na zwycięstwo były spore. Niestety, zamiast trzech punktów, podopieczni Krzysztofa Knychały wrócili do domu na tarczy.

Pogromcą "Obrzanki" okazał się inny zespół Victorii, a mianowicie Ostrzeszów. Pierwsza połowa nie była porywającym widowiskiem. Kibice nie obejrzeli żadnej bramki i po 45 minutach mieliśmy bezbramkowy remis. Pierwszy gol padł po przerwie, a dokładnie w 70. minucie. Po dobrym dośrodkowaniu, piłkę do siatki skierował Artur Skrobacz i było 1:0. Gospodarze szansę na podwyższenie prowadzenia zmarnowali dziesięć minut później, marnując rzut karny. W samej końcówce, goście odkryli się i rywal dopiął swego, trafiając po raz drugi. Ostatecznie, nasza drużyna przegrała 0:2.

źródło: nasza-victoria.futbolowo.pl