Remisy na koniec roku

Zgodne w ostatniej kolejce ligowej w tym roku były drużyny z naszego regionu, Obra 1912 Kościan i PKS Racot, które zremisowały swoje mecze.

Kościaniacy udali się do Wrześni na mecz z liderem rozgrywek. "Obrzanka" prowadziła po bramce w 34. minucie Piotra Sznabla. Gospodarze odpowiedzieli tylko raz. W 64. minucie na listę strzelców wpisał się Łukasz Jasiński. Tym samym nasz zespół zremisował z Victorią 1:1.

Wynikiem remisowym 2:2 zakończyło się starcie PKS Racot z Białym Orłem Koźmin Wlkp. Miejscowi objęli przodownictwo po golu Tomasza Gertiga w 15. minucie. Jeszcze w pierwszej połowie, goście dwukrotnie trafili do siatki. Najpierw uczynił to Marcin Szymkowiak, a później Artur Błażejczak. Jeden punkt swojej ekipie dał Hubert Sznabel, wykorzystując rzut karny.

Więcej o meczach w "Faktach Kościańskich".