Remisy Obry i PKS

O jeden punkt wzbogaciły swój ligowy dorobek drużyny Obry 1912 Kościan i PKS Racot, które w sobotę rozegrały mecze 5 kolejki piłkarskiej IV ligi.

W zdecydowanie gorszych nastrojach opuszczali murawę kościaniacy. Podopieczni Krzysztofa Knychały, po trafieniu Jakuba Jandy na 2:1 w 87. minucie byli bardzo bliscy odniesienia zwycięstwa w Piaskach. Ostatnie słowo należało jednak do beniaminka. Korona zdobyła bramkę na 2:2 w doliczonym czasie gry.

Kolejny, już trzeci remis zanotowali racocianie. PKS zremisował na własnym boisku z Turem 1921 Turek. Prowadzenie gospodarzom z rzutu karnego dał Norbert Karolewicz. Jeszcze przed przerwą, zespół Dawida Dominiczaka stracił dwa gole i mieliśmy 1:2. W drugiej połowie, jeszcze raz na listę strzelców wpisał się Karolewicz i spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2.

W tabeli, Obra z 5 punktami plasuje się na dziewiątej pozycji. 3 oczka na swoim koncie ma PKS, co daje trzynaste miejsce.