Sukces KS Polonii Śmigiel na turnieju w Gorzowie Wielkopolskim

Wojciech Andrzejewski
24 Listopada w Gorzowie Wielkopolskim odbył się ogólnopolski turniej "Do mistrzostwa z PSE". Turniej zorganizowany przez PZTS przy wsparciu sponsora strategicznego Polskich Sieci Energetycznych. Gorzowski turniej skierowany był dla najlepszych klubów w Polsce zrzeszonych w programie "Pingpongowe Marzenia".

Do turnieju przystąpiło 8 zawodników Polonii Śmigiel, i aż 6 z nich wróciło z zawodów z pucharami. Daje to powody do dumy oraz pokazuje że w Śmiglu szkolenie wciąż jest na najwyższym poziomie. To kolejne pokolenie zawodników z sukcesami.

W rywalizacji Skrzatek na najniższym stopniu podium stanęła Zuzanna Wieczorek. Tą samą pozycje w rywalizacji Żaków zajął brat Zuzi - Piotr Wieczorek. Wśród Żaczek na 3 stopniu podium stanęły Julia Borowska oraz Ola Przybylska.

Co warte podkreślenia, Julia w meczu o finał uległa jednej z najlepszej zawodniczce w kraju - Annie Ulatowskiej 3:1,jednak aż 3 sety w tym pojedynku kończyły się na przewagi. 3 lokaty zajęły też Aleksandra Małek wśród Kadetek oraz Katarzyna Nowak w rywalizacji Młodziczek.

Renault Talisman z nowym silnikiem. Jednostka napędowa odświeżonej wersji będzie generować aż 225 KM