Memoriał im. Małgorzaty Pawlak już po raz siódmy ZDJĘCIA

Po raz siódmy na boisku sportowym w Starej Przysiece Pierwszej odbył się memoriał piłkarski im. Małgorzaty Pawlak, a po raz pierwszy wzięli w nim udział reprezentanci Spławia. Zorganizowano turniej w piłkę nożną, siatkówkę, bieg rodzinny i konkursy.

W tym roku rywalizowały drużyny Byczki Gniewowo, KS Spławie a także goście z Donatowa. Każda z drużyn otrzymała medale i puchar. Nie zabrakło też poczęstunku i dobrej zabawy.

W piłce nożnej dziewcząt najlepszą drużyną okazały się Byczki Gniewowo. Drugie miejsce przypadło KS Spławie. W piłce nożnej chłopców z rocznika 2005-2007 najlepsze również okazały się Byczki Gniewowo, drugie miejsce przypadło drużynie ze Spławia.

W kategorii piłka nożna chłopcy z rocznika 2008 i młodsi najlepiej zagrała drużyna z Gniewowa. Drugie miejsce wywalczyli piłkarze z Donatowa, z trzecie ze Spławia. W piłce siatkowej kobiet najlepszą druzyną okazało się Donatowo. Drugie miejsce przypadło Byczkom Gniewowo, trzecie wywalczyło KS Spławie, a czwarte ma Stara Przysieka Pierwsza.

W biegu rodzinnym „2+1” pierwsze miejsce zdobyła rodzina Apolinarskich ze Spławia.

Organizatorzy dziękują wszystkim mieszkańcom zaangażowanym w turniej oraz wszystkim sponsorom.Głównym organizatorem przedsięwzięcia był Krzysztof Pawlak.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani